Pion
budownictwa energetycznego

PION budownictwa energetycznego.

WITEX od wielu lat realizuje kompleksowe projekty z zakresu budownictwa energetycznego. Przez lata wypracowaliśmy doświadczenie niezbędne do wykonywania nawet najbardziej złożonych projektów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i sprzętowym do kompleksowego wykonywania robót z zakresu budownictwa energetycznego. Doświadczona kadra techniczna oraz park maszynowy i sprzętowy gwarantuje wydajną i sprawną realizację inwestycji. Nasze dotychczasowe doświadczenie na zrealizowanych inwestycjach, współpraca z renomowanymi dostawcami pozwala dostosować się do wymagań Inwestorów zapewniając wysoką jakość oraz terminowość realizowanych inwestycji.

GRUPA WITEX Sp. z o.o. specjalizuje się i realizuje kompleksowo inwestycje w zakresie:

◦ Budowa, rozbudowa i przebudowa stacji elektroenergetycznych

◦ Misy olejowe pod transformatory

◦ Ekrany akustyczne transformatorów

◦ Kompleksowa budowa budynków technicznych

◦ Fundamenty pod wieże, kontenery, transformatory, aparaturę

◦ Kanały kablowe

◦ Kanalizacje sanitarne, wodociągowe, deszczowe

◦ Zagospodarowanie terenu, niwelacja (ogrodzenia, chodniki, drogi wewnętrzne, drogi dojazdowe, oświetlenie terenu, odwodnienia, wymiany gruntu, nasypy)

◦ Roboty ziemne, niwelacje terenu

Zapraszamy, więc Państwa do zapoznania się z naszymi realizacjami, które potwierdzą naszą fachowość, kompetencję, że jesteśmy Partnerem, na którego warto stawiać przy realizacji zadań z zakresu budownictwa drogowo-mostowego.
Realizacje